menu

10:46 AM
Campania "19 Zile de activism pentru prevenirea violenţei şi abuzurilor împotriva copiilor şi tinerilor"

În perioada 1-19 noiembrie 2021, Școala Gimanzială Crăciuneşti, Maramureş s-a implicat în Campania 19 Zile de activism pentru prevenirea violenţei şi abuzurilor împotriva copiilor şi tinerilor, inițiată de Fundaţia Summitul Femeilor Lumii (World Women′s Summit Foundation) și promovată în România de către organizaţia nonguvernamentală Federaţia Internaţională a Comunităţilor Educative (FICE)-Secţiunea România. Raportul activitatilor poate fi consultat aici.

Prof. Apan Lidia Daniela - Cls. I - Craciunesti - Copil ca tine sunt si eu!

Prof. Cosovan Cirasela - Cls. II-IV - Craciunesti - Stop bullying!

Prof. Ionescu Mihaiela - Cls. III - Craciunesti - Povesti si jocuri pentru o clasa fara violenta

Prof. Stirb Eva - Cls. I-IV - Tisa - Violenta este arma celor slabi. Traieste fara violenta!

 

Vizualizări: 82 | Adăugat de: Gheorghe | Evaluare: 0.0/0
Total comentarii : 0
Prenume *:
Email *:
Cod *: